alemdağ su kaçağı tespiti

Alemdağ su kaçağı tespiti firması olarak her türlü su geçen borularda oluşan kaçakları son teknoloji su kaçağı bulma cihazları ile tespit etmekteyiz. Su tesisat boruları tüm yaşam yerlerinde bulunmaktadır. Bu sayede günlük ihtiyacımızı hiç sıkıntı çekmeden devam edebiliriz. Ama bazen bu borularda sorun meydana geldiğinde yaşam alanlarımız kısıtlanmaktadır. Çünkü su sızıntıları meydana geldiğinde duvarlarınızda kabarmalar ve tavanınızda da küflenmeler oluşacaktır. Bu sorunlar evinizde çok kötü görüntüler oluşturur ve sorunu çözmemeniz halinde daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden sorunla karşılaştığınız zaman hızlı bir şekilde su kaçağı bulan firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Alemdağ Su Arıza Tespiti

Çekmeköy Alemdağ su kaçağı tespiti  yapılırken farklı cihazlar kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları ; su dinlenme cihazı , boru içi görüntüleme kamerası ve termal kameradır. Bu cihazlar çok kısa sürede rahatlıkla kaçakların yerini bulmaktadır. Üstelik bu işlem kesin sonuç vermekte ve bunun için herhangi bir yeri kırmadan gerek olmamaktadır. Bundan dolayı tesisatçılara da kolaylık sağlamaktadır. Bu cihazlardan olan termal kamera sıcak su tesisatında kullanılır. Bu cihaz ısıya duyarlı olduğu için sıcak suda ki kaçağı kolaylıkla görebilir. Isı farklarını görüntüleme özelliğine sahip olduğu için hızlı bir şekilde su kaçağı bulmamıza yardım olur. Kaçak tespit edildikten sonra ise sadece kaçağın olduğu yeri ufak bir kırma yaparak onarımını yapmaktayız.

Alemdağ su kaçağı tespiti kırmadan kaçak bulma ve sonuç odaklı bir yapı ile hizmet olanaklarını geliştirme gibi birçok unsurun tamamını da rahatlıkla aktararak firma olarak en verimli kaçak tespit aşamasını gözler önüne sermekten kaçınmayız. Bu sebepten dolayı da firmamıza her zaman güven duyabileceğinizi bilmenizi isteriz. Önceki yöntemlere oranla sunacağımız sistemli düzenlemeler sayesinde, aktif bir şekilde kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini belli bir noktaya taşımayı başarmış olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55