çekmeköy mehmet akif tesisatçı

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı firmamız robotla su kaçağı arıza tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve ısınmayan kaloriferlere petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Su kaçaklarının yerini bulmak eski dönemlerde bir hayli zordu. Çünkü teknolojinin yetersizliği yüzünden her taraf kırılıp dökülüyor yine de bazen su kaçağı bulunamıyordu. Şimdi ki zamanda ise firmamızın da kullandığı kameralı cihazlar en çok tercih edilen su kaçağı bulma yöntemlerinden bir tanesi durumuna geldi. Bu cihaz tespit aşamasında duvar veya zemini kırmadan kaçağın yerini bize göstererek onarım için yapılacak zamanı kısaltıyor. Su sızıntılarını hızlı, kolayca ve pratik yolla bulma ve en az hasar ve maliyet kapsamında ilerlemek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mehmet Akif Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı peteklerin içerisindeki kireç, tortulaşma ve pas peteğin orta ve üst taraflarının ısınmasına engel olur. Elimizdeki petek temizliği makinesi ve ilaçlarla biriken bu yabancı maddeleri temizleyerek peteğin eskisi kadar ısınmasını sağlıyoruz. Tesisatın içerisinde verdiğimiz basınçlı suyun içerisinde koyduğumuz kimyasal ilaç sayesinde peteklerin iç taraflarında biriken çamurlaşmayı yok ederek peteği eski performansına kavuşturuyoruz. Kullandığımız bu kimyasal ilaç sayesinde petek eskisi kadar içerisinde yabancı bir cisim bulundurmamış olacaktır.

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı yemek sonrası tabaklarda bulunan yemek artıkları, peçete ve saçların bilinçsizce lavaboya atılmasından kaynaklanan tıkanıklığı robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek açan firmadır. Tıkanma açma işleminde en sağlıklı açma seçeneği kameralı tıkanıklık açma işlemidir. Çünkü bu kameralı işlem sonucunda tıkanıklığın bulunduğu yere cihazımızı göndererek tıkanan yeri kolayca görebiliyoruz. Mehmet Akif Mahallesi tesisatçı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55