taşdelen lavabo açma

Taşdelen lavabo açma tesisatçı firması olarak lavabo pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıkları lavabo gideri açma servisimiz ile açıp temizliyoruz. Tesisat konusunda insanların en çok sıkıntı yaşadıkları sorunlar lavabo tıkanıklığıdır. Tıkalı lavabo açma işleminde alanında uzman ve teknolojik cihazları kullanan tesisat ekibimizden yardım alındığında bütün tıkanıklıklar herhangi bir hasar ve sıkıntı yaşamadan kesin çözüme kavuşturulur. Lavabo açmada kullanılan robot cihazlar hem tesisat ekibinin hem de ev sahibinin işini kolaylaştırmaktadır. Lavabolardaki kullanılmış suyun giderlere oradan da kanalizasyona aktarılması ilk aşama lavabo altına döşenen borularda başlar. Bu borularda banyoda kıl, saç, tüy, sabun ve şampuan kalıntıları yağlanmadan kaynaklanan mutfakta ise; yemek artıkları, bulaşıklarda ki atıklar, yağ tortularından tıkanıklık meydana gelmektedir. Atayım nasıl olsa su alır götürür diye düşünmemek, lavaboların tıkanmasını engellemek için bu maddelerin lavabo borularını engellemek en doğru adım olacaktır.

Taşdelen Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Taşdelen lavabo açma farkında olmadan yaptığımız bazı yanlış hareketler zamanla bizlere daha büyük sıkıntılar çıkarmaktadır. Lavabonun suyunun yavaş gittiği fark edildiği an basınçlı su cihazı ile borular yıkansa ve lavabonun içine yabancı maddelerin düşmesine dikkat edilse lavabolar tıkanmadan daha uzun süre kullanılabilir. Lavabo tıkanıklığı açma tekniği ve yöntemlerinde teknolojik cihazların kullanılması da lavabo açılması ve sonrasında rahat ve uzun süre kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu cihazlardan kameralı görüntü alma makinesi ile tıkanıklığın yeri ve sebebi çok kolay olarak bulunmakta tıkanıklık tespit edildikten sonra uzman ekipler tarafından daha doğru adımlar atılarak zemine ve borulara zarar vermeden pratik bir şekilde çözümlenmektedir.

Taşdelen lavabo açma sırasında doğru teknik kullanılmadığı takdirde borularda kırıklık meydana gelebilir. Bu kırılma ve çatlamalar zamanla su sızıntılarına sebep olabilir. Lavabo açma işleminde geç kalmamakta önemlidir. Çünkü her geç kalınan zaman diliminde tıkanıklığın olduğu bölgede daha fazla pislik birikmekte ve bu da zor olsa da akan suyun hiç akacak yol bulmamasına sebep olmaktadır. Bu durumun zamanla bu bölgede biriken suyun lavabodan ve zorladığı borudan taşmasına ve evi suyun basmasına kadar ilerlediği gözlenmiştir. Kırmadan lavabo açma firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55