çekmeköy mimar sinan tesisatçı

Çekmeköy Mimar Sinan tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme servisleri vermekteyiz. Düşük bütçe ve az para ile petek temizliği yaptırmanın kaliteli adresi olmaya devam ediyoruz. Beton yüzeyinin arkasını kirletmeden peteklerdeki soğumayı yok etmek için içteki maddelere yoğunlaşmak gerekir. Evin sürekli ılık kalması gibi durumlar karşınızda olabilir. Yalnızca iki kablo ile cihazımızdan tesisata bağlantı yapıyoruz. Alınacak olan ilk sular ile birlikte ilk pislikleri de alırız. Alamadıklarımızı ilaç ekleyip tamamen yıkayarak ve devir daim şeklinde uygularız. Apart daireyi tek seferde, daha büyük daireli ise genelde iki veya üç part halinde daha verimli temizleyebilirken onca sene oluşan kirleri birkaç saat içinde tamamen yok edebiliriz.

Mimar Sinan Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Mimar Sinan tesisatçı yalnızca tıkanıklık açma işlemi değil eskimiş pimaşlardaki çatlakları kamera ile bularak sayısız problemleri çözmekteyiz. Pimaşta yalnızca kırılan boruyu değiştirmek için veya tıkanmış tuvalet, lavabo ve banyo gider borusunu cihaz ile kırmadan bulmak için fayans ve duvar dışından uygulamalı özel kameralı tarama sistemlerimiz mevcuttur. Atıklar için ise kıvrımlı yayın kanala eklenmesi ile hareketin, devir daimin tekrar başlaması ve sayısız nesneleri hızlıca hareket ettirebilecek çalışmalar için bizi arayabilirsiniz.

Çekmeköy Mimar Sinan tesisatçı su sızıntısı kendi kendine durur mu sorusuna hayır cevabını verirken su kaçağı tespiti sistemlerimizi kullanırsanız analizin hasarsız olacağını belirtebiliriz. Su hatlarını dıştan veya içten bazı cisimler sıkıştırabilir ve delebilir. Kullanım ömrü tamamlanmıştır ve genelde gürültü oluşturur. Standart prosedür açısından biz zaten bazı dedektör kullanarak ses açısından analizleri yaparak yerini bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55