çekmeköy cumhuriyet mahallesi tesisatçı

Çekmeköy Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. Su kaçağını bulmak için dedektör cihaz kullanan servistir. Su tesisatında kırmadan onarım yapan cihazlar bizlerde mevcuttur. Analiz aşamasında bolca kullandığımız birkaç sistem vardır ve sızıntının sizden ya da komşunuzdan, izolasyon sıkıntılarından gelip gelmediğini anlarız. Örneğin, teras katın duvarında ıslaklık var ise o kata çıkar ve tesisata basınçlı test yaparız. Eğer su sızıntıları varsa su kaçağı tespiti cihazında görülür. Dedektör taramaları ile devam eder ve yerlerini buluruz. Eğer belirti yoksa izolasyon problemi olabilir. Bu yüzden ıslaklık, nem gibi belirtileri göz önüne alarak yine araştırma yapar ve doğru onarımları sürdürürüz.

Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı sökmeden petek sıcak ayarı petek temizliği yapan servistir. Kombide suyu ısıtan ve ileten parçalardaki arıza soğumanın nedeni olabilir. Peteğe sıcak su gelse de iletilemezse yine soğuma yapar. Petekte verimli sıcak ayarı için hava alınması her zaman yeterli olmaz. Eksiklik nerede ise hasarsız incelenmesi ve düzeltilmesi lazımdır. Yani peteğin su sızdırmaz hortum ile kimyasal ilaçla temizlenmesidir. Tüm kirlilik kısa sürede alındıktan sonra bazı testler ile peteğin daha iyi ısınması için düzenlemeleri de yapmış olacağız.

Çekmeköy Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı giderlerin içine makine kullanımı sırasında risk almadan ve kırmadan tıkanıklık açma çözümleri sunulmaktadır. Bir kere plastik malzeme hasar aldığı zaman maalesef değişimi gerekir. Bu yönde risk almamak için hassas ve kaliteli cihazlar ile ilk birkaç metreden başlayarak 30 metreye kadar gerekirse kamera ile inceleme yapıyor ve alınan o bilgilerle birlikte nereye cihazın atığı parçalamada veya diğer 20’den fazla aparatı kullanmamız gerektiğini biliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55