çekmeköy nişantepe tesisatçı

Çekmeköy Nişantepe tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Özel kimyasal ilaçlar ile petek temizliği fiyatları açısından çok iyi kampanyalar oluşturduk. Gerçekten sıcaklık değerlerinin daha yüksek olmasını sağlarken, kombiden gelen sıcak suların daha hızlı bir şekilde peteklere geçmesini sağlamaktayız. Çünkü içinde ne kadar fazla tortu ve kireç gibi cisimler varsa sıvı kimyasal ilaçlar ile bu maddeleri güçsüz hale getirir ve kalorifere temiz su ilave ederek bu maddeleri tamamen yok ederiz.

Nişantepe Tesisatçı Telefonları

Nişantepe tesisatçı firmamız ile sıcak su kaçağı tespiti nasıl yapılır kısaca anlatmak istiyoruz. Kombi gibi yerlerden ısıtılan suyun sıcak su borularından kaçak yapması durumunu termal kameralı cihazlarımız ile araştırmaktayız. Örnek verecek olursa kombinizde istediğiniz derece de sıcak su ısıtılmasını ve sisteme yayılmasını sağlamaktayız. Bu sırada termal kamera fayans ve duvar arkasında hangi sıcak su borularının kaçak yaptığını hemen gösterecektir. Peteğin içindeki suyun sıcaklığını ve boruların nerelerden dolaştığını da görmekteyiz. Kaçak yapan boru varsa aynı sıcaklıklara yakın derecelerde bazı dolaşımları da makinelerde görürüz. Bu araştırmalarımız sayesinde nereye tadilat yapılıp yapılmadığını hemen bulabilmekteyiz.

Çekmeköy Nişantepe tesisatçı işe yarayan teknikler ile tıkanıklık açma çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel ustalarımız herhangi bir atık gideri içerisine özel sistemler ile müdahale ederek çalışmalar yapmaktayız. Çok nadir de olsa tuvalet içerisine nesnelerin sıkışmasını engellemekteyiz. Atığı delerek ya da basınçlı su ile lavabo, banyo ya da tuvalet gibi alanların temizlenmesini sağlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55