çekmeköy aydınlar tesisatçı

Çekmeköy Aydınlar tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı servisleri vermekteyiz. Kimyasal ilaçlar ile petek temizliği yapabilmek için petek tesisat borularını daraltmakta olan bu sorunlarda birkaç saatlik işlemlere ihtiyaç duyarız. Yani kombi girişleri, havlupan bağlantı girişlerinin olması bizim için yeterlidir. Kolektör bağlantı girişlerinde bile bu maddelerin izleri olabilir. Biz hepsini ilk günden daha temiz duruma getiriyoruz. Sıcaklık artışları önemli seviyelere çıkarken, kimyasal ilaçların tüm petek tesisat içlerindeki kireçleri veya farklı atıkları tahliye ettiğini gösterebiliriz.

Aydınlar Tesisat Ustası

Aydınlar tesisatçı lavabo giderinin tıkanması ve açılmaması sorunları için mutlaka tıkanıklık açma firmamız ile görüşmenizi öneriyoruz. Her giderde yalnızca tıkanma olursa onları kamera ile atık borularından görür ve ona yönelik makinemizi hazırlarız. Lavabolar için hareketliliği bahsettiğimiz yerlerden sağlamak için yalnızca su püskürterek lavabo tıkanmasını açabilen makineyi kullanmamız yeterlidir. Yalnızca saç ve kıllar değil, yemek artıkları, kozmetik ürünlerin tıkama yapması, peçetenin lavabo kanallarını tıkaması dahil hepsi için bizlerle mutlaka görüşünüz. Çünkü tüm işlemlerimiz tamamen garanti ile yapılmaktadır. Lavabo borusunun çatlaması ya da kırılması şikayetlerde yine kameralı inceleme sonrasında bunu görerek sizlere de bu konuda bilgi vererek en doğru kararları alabiliyoruz.

Çekmeköy Aydınlar tesisatçı duvar içlerinden su gelmesi veya zeminde içlerinde ıslaklık oluşması ve yeri bulunamaması gibi durumlarda su kaçağı tespiti servisimizi göndererek yardımcı olmaktayız. Hedefimiz kırmadan örneğin ses dinleme aygıtları ile bazı seslerin dinlenmesi ve makine ile de yorumlanmasını sağlamaktır. Bazen apartmanın dışındaki bölgelerden sızıntı da olabilir ve toprak altına yönelik de dinlemeler yapabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55