çekmeköy ekşioğlu tesisatçı

Çekmeköy Ekşioğlu tesisatçı firmamız makineli tıkalı gider açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı bulma işlemlerini yapıyoruz. Firmamız petek temizliği yapabilmek için kimyasalları alıp yapmanızı önermemekteyiz. Çünkü bunun özel bir cihazı vardır ve sırf kimyasal aktarmakla bu iş bitmemektedir. Bazı müşterilerimiz kendi başlarına bu işi yapmakta ve sonuç hiç iyi olmamaktadır. Bizler peteklerin sayıları, kirlilik durumları ve bazı diğer faktörlere göre cihaza su ile karışık ekleyerek sistemlere yönlendirir ve harika derece kirlerin çözünmesini sağlıyoruz. Ayrıca tahliyesini kusursuz olarak yaparken, metalleri korozyon olmaması için korumaya yönelik farklı sıvılar ve diğer pek çok detayı sizlerin için düşünmekteyiz.

Ekşioğlu Su Kaçağı Tespiti

Ekşioğlu tesisatçı ile su kaçağı tespiti yapmanın yollar arasında farklı teknikler vardır. Mutfak duvarından su geliyorlarsa veya su damlayacak düzeyde görünüyorsa orada ses dedektörü ile dinlemeler yaparız ki yeni bir beton maddi hasarı oluşturmayan yöntemdir. Sızan suyun nereden geldiğini çok geçmeden ortaya çıkacak ve teknik servis işlemi sonucunda doğru su borusunu parçalarını bularak en iyi çalışmaları sunmaktayız.

Çekmeköy Ekşioğlu tesisatçı gelişmiş büyük çapta tuvalet, lavabo pompası ile tıkanıklık açma yerine sorun nerede ise o kanalın içinde cihaz ile çalışma yaparız. Bazen aşırı kuru atıklar olabilir ve kimyasalı cihaz ile veririz. Örneğin, atık uzak bir yerdeyse cihaz kablolar ile bunu taşır ki cihazın kapasitesi yirmi metre ve üzerindedir. Lavabo kanallarını kırmadan su ile tıkanan boruları temizleme gibi imkanlarımız da mevcut olup hemen şuanda bu hizmeti alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55