çekmeköy güngören tesisatçı

Çekmeköy Güngören tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve petekleri sökmeden kombi petek temizliği servisi vermekteyiz. Petekler kullanım süresine göre içerisinde yabancı maddeler biriktirmeye elverişlidir. Kış aylarında da fazlaca kullanıldığı için atıklar birikmiş olması ve birikmeye devam etmesi çok yüksek bir ihtimaldir. Bu atıklara bağlı olarak yaşanan ısınma problemi herkesin fazlasıyla canını sıkmaktadır. Bunun önüne kendi imkanlarınızla geçmeniz neredeyse imkansızdır. Sadece peteğin havasını alıp biraz daha ısınmayı sağlayabilirsiniz. Ama bu da tam anlamıyla ısınmanıza yardımcı olmaz. Petek temizliği işleminin iki yılda bir yapılması gerekmektedir. Makineli ve ilaçlı olarak yaptığımız işlemler için bizleri arayıp servis oluşturabilirsiniz.

Çekmeköy Güngören Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Güngören tesisatçı su sızıntılarını gösteren su kaçağı tespiti cihazı termal kamera olan servistir. Bazen su damlacıkları sıcak su hatlarından başlayarak ilerler ve anlaşılması için ısıya hassas su kaçağı tespiti makineleri kullanılması gerekir. Duvarın, zeminden bağlanarak kalorifer, kombi su boruları yerleştirilir ve en ufak sızıntı ısı dalgası analizlerinin yapılması sonucunda termal kameraya rastlar ve yüzeylere tutulması sonucunda sızma bölgelerini hatasız olarak görebiliriz. Diğer tesisatlar için bu sistem ve daha akıllı göstergeler ile tam yerlerini kırmadan bulmaktayız.

Çekmeköy Güngören tesisatçı çapı daralan su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıdır. Kirlilikten dolayı su tesisat borusunun çapının daralması sıklıkla oluşmaktadır. Oluşma süresi birkaç seneden daha uzun aralığa kadar çıkmakla birlikte tıkanan su borularını açan servis olarak tesisatın içine yıkama sıvısı ilave edip, makine ile kontrol ederek tesisatınızı baştan sona yıkayabiliriz. Demir, plastik su boruda temizlik gibi işlemler dairenizle sınırlı veya apartmanın tamamında da uygulanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55