Çekmeköy Tesisatçı

Çekmeköy tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , kanal açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri alabilirsiniz. Çekmeköy bölgesine 3 servis aracı ile hizmet sağlamaktayız.

Su kaçağı tespiti

Dairelerde yeri ve nedeni belli olmatan su sızıntıları yüzünden bir çok evin inşaat alanına dönüdğünü gördük. Bu yüzden avrupada kullanılan tesisat kamera sistemlerini firmamıza getirerek noktasal su kaçağı tespiti imkanı sağladık. Beton altı görüntüleme kameraları ile kırım döküm işleri artık kabus olmaktan çıkıyor. Üstelik firmamız sadece çekmeköy değil bu hizmeti İstanbul genelinde veriyor.

Çekmeköy tesisatçı personellerimiz ile yaşamış olduğunuz sorunları ne kadar erkenden bize anlatırsanız biz de önlemlerimizi bu derecede hızlı şekilde alabileceğimizi yazmak istiyoruz. Su kaçağı tespiti işleminde gerekirse ve imkân varsa temiz su içinden bile analiz yapabiliyoruz. Yalnız daha etkili ve hızlı olan yöntem ise metal olan bu boruların içinde tam kapasite su geçerken basınçlarını ölçmek üzere olmalıdır. Basınç ölçümü dıştan yapılır ve düşüş yaşanan kısımlarda küçük de olsa sızıntı vardır. Tadilat olacaksa bu şekilde hamle yapabiliriz. Çekmeköy su kaçağı tespiti için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Petek temizliği

Tesisatın içinde biriken kir tortu ve çamurlaşma tıkanıklıklığa neden olur kombi suyu belirli noktalara ulaştıramaz. Bu durumda peteklerin özellikle alt kısımları soğuk olur ve ısınma sorunları meydana getirir. Çekmeköy tesisat firmamızda özel temizleme makineleri ve kimyasalları kullanılarak tesisat petek temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Çekmeköy tesisatçı işletmemiz ile işçilik kaybı yaşanmadan ve tesisatınızda maddi kayıp oluşmadan sizlere destek oluyoruz. Petek temizliği gerekli olan binalarda sıcaklık komşularınıza göre birkaç derece düşebilir. Kombi sıklıkla arızalanabilir. Kombi filtresi kirlenebilir. Her şey elektronik cihazlar ile tam olarak alakalı olmayabilir fakat biz komple bakım sunuyoruz. Bu işlemleri için cazip fiyatlar ve garantili temizlik sunmamız artı kısımlarda yer alırken atık maddenin türü fiyatı değiştirmez. Tazyikli suyun kimyasal ve bir miktar sıcak su ile kullanılması sonucunda ortaya çıkan etki ile hiçbir madde petek içinde asla barınamaz. Çekmeköy petek temizliği için firmamızı aramanız yeterlidir.

Tıkanıklık Açma

Bazen tuvalet bazen lavabo ve bazende bina ana giderleri tıkanabilir bu durumda endişe etmenize gerek yok. Eskiden tıkanıklıkların çözüme kavuşturulması için giderler beton altından kırılırdı şimdi ise tıkanıklık açma makineleri bu sorunu kırmadan çözmektedir.

Çekmeköy tesisatçı olarak çok zamanınızı almadan 150 bar basınçlı su ile atıkları hızlıca temizleyebiliyoruz. Kâğıt ürünlerdeki kullanım sıklığı ve biraz da markası pek belli olmayan ve hatta açıkta satılan aynı ürünleri alıp kullanmanız suda tam olarak erimemesi nedeniyle tıkanıklık açma işleminin yapılmasını sağlayabilir. Burada atıkların ne olduğuna dair tüm tespitleri hızlıca kamera ile yapabilirken 30 metre alanda temizlik garantisini sizlere sunuyoruz. Çekmeköy tıkanıklık açma için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55