çekmeköy hüseyinli tesisatçı

Çekmeköy Hüseyinli tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, makineli tıkanıklık açma ve ilaçla kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Makineli kimyasal ilaçlı petek temizliği yapan servistir. Tüm ev ve iş yerlerinin peteğini temizleyen firma olarak her türlü peteğin içine sıkışmış ve ısıyı engelleyen katı atıkları, kireci ve pası tamamen sökebilecek türde kimyasal ilaçlı makine kullanmaktayız. Gerçekten cazip ve çekilecek kirecin sızdırma hortum ile alınması peteğin içerisinde herhangi bir kir tabakasının bırakılmaması tüm petek içinin su içinde kalmasını sağlar ve daha iyi ısı verimliliği elde edersiniz. Çalışmalarımız garantili ve kaç peteğiniz olursa olsun gün içi çalışmalar garantili olarak tamamlanır. Petekteki ısının daha yüksek değerlere ulaştığını temizlikten sonra göreceksiniz.

Hüseyinli Su Kaçağı Tespiti

Hüseyinli tesisatçı kırmadan su sızıntısı tamir makinesi kullanan su kaçağı tespiti servisidir. Kırmadan boru deliği onarımını amaçlayan firmamız delik bölgelerdeki hasarların kaynamasını sağlayan tamir kimyasalı gerektiği yerlerde kullanmaktadır. Cihazlarımız sayesinde ise yani test pompası ile gerçekten sızıntı olduğuna dair hasarsız bir şekilde delil ararız ve tesisata bu cihazın bağlanması yeterlidir. Termal kamera ile dıştan tam yerini tespit edip matkap ile kırıp ek yerinde kesilme yapıp yeni parçanın takılması, sızdırmazlık testleri, kırılan fayansı tamir etme gibi pek çok adım ile garantili çalışmalar sizlere sunulmaktadır.

Çekmeköy Hüseyinli tesisatçı tıkalı su tesisat borularını kırmadan tıkanıklık açma yapan firmadır. Boruların ek yerlerinde kaynak hatalarından dolayı tıkanmalar olabilir. Tıkanan tesisatları fayansları kırmadan açılması için su geçen bölgelere özel çözelti kıvamına ulaştırılacak türde ilaç eklenmesi gerekir. Tesisat içinden hareket ederken kireçli, paslı su tesisatı pisliklerin tamamen çözünmesini sağlayan makineli bu müdahale ile tüm kirli oluşumlara son verebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55