çekmeköy soğukpınar tesisatçı

Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kırmadan tıkalı gider açma ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Plastik pimaş borularını eriten asit içerikli kimyasallar kullanıyorsanız su kaçağı tespiti çalışmalarımızı mutlaka sunmaktayız. Sırf tıkanma probleminin giderilmesi için güçlü kimyasallar bazı zamanlarda gider borularını eritebilir. Bizler ise o gider içlerinden çelik yaylı kameralı sistemler ile yerlerini bulur ve işçilik masraflarının en az olacağı çözümleri de yine sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Soğukpınar Tesisatçı Telefonları

Soğukpınar tesisatçı tıkanan gider sorunlarında son teknoloji cihazlarla tıkanıklık açma işlemlerine yer vermekteyiz. Tıkalı giderlerde evi su basması problemleri görülebileceği gibi tuvalet suyunun dışarı akması yani giderde kaçak olması gibi sorunlarda olabilir. Kesin olması açısından borularda ufak bir kamera ve oradaki tüm kanalları içten başlayarak elektronik makineler ile araştırmaktayız. Sadece küçük bir alanı değil metrelerce bir gözlemden bahsetmekteyiz. Sıkışmış atık yerleri ile birlikte kaçak noktaları varsa onları da hemen bulabiliriz. Plastik boru değişimi yapılır ve atık bulunan borularda açıcı cihaz aparatları ile oradaki tüm maddeleri tuvalete yönlendirebiliriz.

Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı kalorifer yıkama kimyasalları ile petek temizliği işlemini sökmeden yapmaktayız. Kalorifer soğumalarını önlemek için peteğin havasını almak her zaman işe yaramayabilir. Çünkü daha derinlerde kireç ve tortu gibi oluşumlar ısınmakta olan suyun akmasını keser. Ama bizler elimizdeki kimyasal ilaçlar ile bu atıkları hem küçültmekte hem de dışarıya atılmalarını sorunsuz olarak yapmaktayız. Güçlü cihazlar ile birlikte sıfır gibi sorunsuz petek sistemlerine sizleri kavuşturabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55