çekmeköy mimar sinan su tesisatçısı

Çekmeköy Mimar Sinan su tesisatçısı olarak robotla tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve makineli petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Su sızmasını bulan robot kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bir şebeke borusu düşünün. Bataryaya bağlı ve içerisi tamamen su ile dolmuş durumda olsun. Bir delinme olduğunda basınç bir miktar düşer. dengeleme olmaz. Eğer sızma yoksa basınç sabit kalacaktır. İşte bu farklı test pompası takarak ölçeriz. Problem gördüğümüzde işe şebeke suyu içerisine su sisteminde içten onarma yapabilecek sıvı kapatıcı kullanırız. Bir müddet bekler ve kurumasını bekleriz. Tekrar ölçümleri yaparak son testlere göz atarız.

Mimar Sinan Petek Temizliği

Mimar Sinan su tesisatçısı merkezi sistem ile ısınan apartmandaki tüm ev ve dairelerde petek temizliği işlemini yapabiliriz. Bireysel kombili ve kendi eviniz içinden bizden destek alabilirsiniz. Radyatörlerle etkileşime geçmek için havlupan ve petek kenarındaki bölme bunlara dahildir. Siyah renkli petek suları ve iç kısımlarında sıkışmış ve ve peteğin soğuma yapmasına neden olan kireç ve pas gibi maddeleri kimyasal ekleyip, çekilmesini sağlarız. Atıkların sert formu bu ilaçlı su sayesinde zayıflar ve suları cihaz ile alıp sürekli geri peteğe aktarıp ve bu esnada pasın, kirecin cihazımızda kalmasını sağlarız. Ilık kalan ve pek ısınmayan peteklerdeki su derecelerini birkaç rakam yükseltme imkanı olduğu gibi en güzel tarafı boşuna tüketilen doğal gazın azaltılması yani tasarruf yapmanın önünü açmaktır.

Çekmeköy Mimar Sinan su tesisatçısı dolan ve geri taşan gider kanalı için tıkanıklık açma cihazı ile kanalların temizlenmesi işlemini yapmaktayız. Gider içlerine sıkışan nesneleri görüntü alarak hemen bulabiliriz. Genelde ilerletme sağlanması için su püskürtme aparatında ayarlama yapılarak püskürtme kullanırız. Bazen sıkışan peçete parçalarını geri çıkartabilecek aparatlar ve diğer olasılıklara da kesinlikle hazırlıklıyız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55