Kanal Açma

Kanal açma ekibimiz desteğini de alın ve atıkların türü, çeşidi, şu andaki katılaşması yada çamurlu halde bulunmasına dair sıkıntılara bile tam çözüm sunalım.

Kanal Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Kanal açma yetkili bayilerimiz ile istenen ücretlerin standart olduğunu fakat binlerce Euro değerindeki sırf kanallar için üretilmiş özel temizlik ekipmanını standart ücretler ile sunduğumuzu eklemek istiyoruz. Lavabo kanalları silindirik yapıda olup bu üniteden önce S ismi verilen eğilip bükülen yada aynı formülün sabit şekilde durduğu lavabodan üniteler vardır. Lavabodaki su ilk defa buraya dökülür ve hafif çukurlu olduğu için gider içlerini tıkama varsa ilk önce buraya bakılması gerekiyor. Temizliği son derece kolaydır. 15 dakika bile zaman bazen almaz fakat kendi başınıza yapacak olursanız zarar verme ihtimaliniz vardır bunu uzmanlara bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Çekmeköy kanal açma bayimizdeki kalite ağını etkileyen özel bir teknik vardır. Personel eğitim düzeyi, çoğu zorluk karşısında çözüm üretmeleri, atıkların hepsi için tek cihazın ve kaliteli kimyasal maddelerin gider içlerinden uygulanması şeklinde özetlenebilir. PVC sistemlerde bazen donma, aşırı sıcaklık, dış yüzeylerinde boncuk bocuk terleme gibi adımlar oluşabilir. Atık ne kadar fazla ise çatlamalar görülebilir ve bu aşamada atık temizliği yerine öncelikle boru tamiratına adım atmamız gerekiyor. Tam yerini saptamak için termal kamera ve ses detektörü gibi ünitelerden ustalarımız hangisi verimli ise onlardan yararlanacaktır. Kanal açma çalışanlarımız su akışının olmadığı yada atıkların artık ilerlemediği bölümlerde destek olacak sizlere bu problemleri tekrar yaşatmayacak özel firmalardan bir tanesidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55