çekmeköy sultançiftliği tesisatçı

Çekmeköy Sultançiftliği tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, makineli tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Ekiplerimiz kırmadan petek temizliği yapabilmek için elektronik cihazlardan yararlanır. Örneğin petek içindeki maddeleri dışarı çıkartmak için bu sistemin eski tekniklere göre kırılması şarttır. Yalnız bizim metotlarımız ile petek içine su ile karışık kimyasal sıvı aktarılıp, tahliye etme aşamasında içindeki pislikleri de belli bir zaman içinde tamamen çıkartabiliyoruz. Petek temizliğinin faydası nedir? Daha az yakıt ile daha iyi ısınabilir, yakıt tasarrufu sağlar, kombilerin dereceleri istediğiniz rakamlara gelebilir aynı gün içerisinde sonuç alırsınız, iki sene boyunca verim alırsınız ve her iki senede bir defa kalorifer temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Sultançiftliği Su Kaçağı Tespiti

Sultançiftliği tesisatçı olarak koku yapan atık kanallarında tıkanıklık açma ve koku giderici kalıcı önlemler alırız. Bizim yaptığımız ilk önce örneği tuvalet kanalında kırılan boru var mı ve yeri neresi gibi sorulara nitelik içinde kameralı sistemlerimiz ile cevaplar bulmaktayız. Kırılan tuvalet borusunun yerini zarar vermeden bulma bu türde bir adım gerektirir ve sonrasında parça değişimi birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılır, kırılan veya parçalanan fayans, duvar gibi bölgeler tarafımızca onarılır. Bu sayede sorunsuz şekilde tuvalet kanalından gelen koku problemlerini çözebiliriz. Diğer bir çalışma ise atık kanalı içindeki pislikleri bazı robot cihaz başlıkları ile ilerletme amacı ile onarmaktır. Şuanda teknolojik ile herhangi bir sıhhi kanal içindeki atığı parçalayabilir, su ile yıkayabilir, bası nesneleri geri çekebilir ve problemleri hızlıca yok edebiliriz.

Çekmeköy Sultançiftliği tesisatçı özel donanımlı su kaçağı tespiti sistemleri ile yanındayız. Çalışma alanlarımızda sıcak su borusu sızdırma yeri veya atık su kanalları kamera ile problemli kısımların bulunması, temiz su hattı basınç testleri ile sorunlu bölgelerin tespiti edilmesi ve çözümlenmesi de vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55