çekmeköy koçullu tesisatçı

Çekmeköy Koçullu tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, robotla su kaçağı tespiti ve makineli petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Petekleri sökmeden, tadilat yapmadan petek temizliği firmasıdır. Yıkmadan petek temizleme nasıl yapılır? Petek sıcaklığını artırmanın yolu yalnızca kenarından havanın alınması değildir. Su taşı, kireç petekte sürekli üretilir ve artmaya devam eder. Ne kadar çok ise ısıtılan su bir noktadan sonra ılık olarak kalır. Bu maddeleri dikkatlice solüsyonu cihazla ekleyip, petekteki suyu sürekli cihazımız arasında gidip gelmesini sağlayarak alıyoruz. Peteğin tüm suyunu alsanız ve yenileseniz bile sorun çözülmez. Çünkü elimizdeki makineler oldukça güçlü ve 45 dakikalık işlemde temiz hale getirebiliyoruz. İnatçı ve yerleşmiş bu nesnelerin alınması ile sıcaklık artışı ve peteklerde %40 gibi oranları yakalayabileceğiniz tasarruf çözümleri sizleri bekliyor olacak.

Koçullu Su Kaçağı Tespiti

Koçullu tesisatçı patlayan su borusunu kırmadan tamir, onarma işlemlerini yapan firma olup su kaçağı tespiti tarama aygıtları ile araştırma yapmaktadır. Alt kat banyosunda su damlaması varsa su tesisatında patlak olduğu anlamına gelebilir. Patlayan su borusu binayı kırmadan nasıl tespit edilir? Örneğin, demir su borularını ele alalım. Çürüme nedeniyle sorun oluşabilir. Zemin, duvar alanları ses detektörleri ile taranıp, hasar bölgesi bulunur. Duvar, fayans içlerindeki su seslerini dinleyen aygıt olup, su tesisatına ulaşılır veya farklı bir kimyasal ile boru deliğinin tıkanarak kapatılması veya değiştirilmesi gibi işlemler yapılabilir.

Çekmeköy Koçullu tesisatçı pimaş plastik boruyu kırmadan açan makine kullanan tıkanıklık açma servisidir. Pimaş boruyu, betonu kırmadan kameralı gözlem ve bulunan atık noktaları için özellikle atık delici aparatları robot cihaza monte ederek 30-40 metreden daha uzaktaki tıkanmaları bile açabilmekteyiz. Islak mendil kalıntısı düşünün. Onu bazı teller ile geri çekeriz. Atık kümelerindeki bütünlük halini ufalayıcı, parçalayıcı ve içten zarar vermeyecek türde özel küçük aparatlar ile uygular ve işlemleri tamamlarız. Tıkanan pimaşın içini makineyle temizleyen ustalar olarak ortalama 1-2 saatte sorunlarınız yok olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55