çekmeköy hamidiye tesisatçı

Çekmeköy Hamidiye tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve makineli petek temizleme servisleri vermektedir. Soğuk kış günlerinde ısınmak için petekleri ve bunları kullanmamızı sağlayan kombileri kullanırız. Ama uzun zaman temizliği yapılmayan petekleri kullanmanız hayal ürünüdür. Çünkü eğer ısınma ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız bu petekleri ve kombinin tıkalı durumda olan filtresini temizlemeniz gerekmektedir. Bir kısmı ısınan peteğin diğer bir kısmı ısınıyorsa bunun için bir tesisatçı firmasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Makineli olarak yapılan bu petek temizliği işlemleri sayesinde peteklerinizi yerinden sökmeden hızlıca probleminiz halledilecektir. Bunun için geç kalmadan daha kış ayına girmeden sonbahar aylarında bizim gibi bir firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Hamidiye Su Kaçağı Tespiti

Hamidiye tesisatçı tıkanmış durumda olan lavabo ve tuvalet giderlerini kırmadan onaran firmadır. Bu tıkalı durumları fark ettiğiniz zaman geç kalmamanız gerekmektedir. Çünkü tıkalı olan bölgeyi kullanamazsınız ve her kullandığınızda tıkanma daha da fazla artıp boruları kullanılamaz bir hale getirebilir. Böyle bir durumla kimse karşı karşıya gelmek istemez. Tıkanıklık açma işlemlerini son teknoloji tıkalı boru açma cihazları ile yapmaktayız. Kamera ile tıkanıklığın yerini araştırıp bulduktan sonra kırmadan gider açma işlemine geçmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet sayesinde tıkanıklık hiçbir sıkıntı yaşanmadan profesyonel olarak açılmaktadır.

Çekmeköy Hamidiye tesisatçı alt kattaki ofise ya da daireye damlayan su sızıntılarını görüntülü olarak bulup onaran firmadır. Damlayan sular yüzünden alt kat komşunuzla problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemleri kısa sürede de çözmek için su kaçağı tespiti firmamızı aramanızı öneririz. Aradığınız zaman kısa süre içerisinde tespit cihazları ile konutunuza gelip bulunan problemi en az hasar ile çözmeye çalışmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55