çekmeköy çatalmeşe tesisatçı

Çekmeköy Çatalmeşe tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Alaturka tuvalet fayansı duvarına zarar vermeden açan tesisat firması olup tıkanıklık açma işlemleri 7/24 devam etmektedir. Tuvalete atılan temizlik ürünlerin suda erimemesi, giderde sıkışması ve atıklarla bir arada durması sorundur. Bir rulo tuvalet kağıdı kanala düşerse tıkama yapabilir. Klozet pompası ile tuvalet açma işlemleri de işe yaramaz. Direkt o atıkların ufalanarak, parçalanarak açılması gerekmektedir. Robot cihazdaki akıllı yaylar ile pimaş içine gönderilmesi ile yapar ve özel kameralar ile bunların teyidini dikkatlice almaktayız.

Çatalmeşe Su Kaçağı Tespiti

Çatalmeşe tesisatçı patlayan su borunu kırmadan tamir, onarma işlemleri yapan firma olup su kaçağı tespiti tarama aygıtları ile araştırma yapmaktadır. Alt kat banyosunda su damlaması varsa su tesisatında patlak olduğu anlamına gelebilir. Patlayan su borusu kırmadan nasıl tespit edilir? Örneğin, demir su borusunu ele alalı. Çürüme nedeniyle sorun oluşabilir. Zemin duvar alanları ses dedektörleri ile taranıp hasar bölgesi bulunur. Duvar ve fayans içlerindeki su seslerini dinleyen aygıt olup, su tesisatına ulaşılır ve kimyasal ile boru deliğinin tıkanarak kapatılması veya değiştirilmesi gibi işlemler yapılabilir.

Çekmeköy Çatalmeşe tesisatçı uygun fiyatlar ile tıkalı petekleri kırmadan temizleyen petek temizliği servisidir. Ortalama sekiz litre kadar su barındırması gereken peteklerde bu alanları kireç, pas doldurması soğuma nedenidir. Bu maddelerin çözülmesinde ilaçlı makineler ile yıkama yapılması şarttır. Başka bir çözümü olmadığı gibi işlem çok kısa sürede çözülmektedir. 1-2 saatte basınçlı makineler ile kirleri alıp peteğe temiz şebeke suyu verilmesi ve petekte soğuk kalan yerlerin düzeltilmesi işlerini yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55