çekmeköy sırapınar tesisatçı

Çekmeköy Sırapınar tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kırmadan su kaçağı tespiti ve cihazla tıkanıklık açma hizmetlerimiz mevcuttur. Uzun süre tıkanma yapmayacak tuvaletler, lavabolar ve banyolar için tıkanıklık açma için 7/24 telefon numaralarımızı, tesisat firmamızı arayınız. Sifon veya bol su dökülerek boru hattı temizlenmez. Marketten satın aldığınız ürünlerinde pek etkisi yoktur. Pimaş sistemleri atıkları delebilecek özel aparatları kullandığımız robot cihaz ile zararsız ve görüntü de alabilecek özellikler ile yok ediyoruz. Asıl çalışma alanı kanalizasyon nesnelerini hareket ettirmektir ve su basılarak çelik kıvrımlı yay ile titreşim verilerek elektrik gücü iletilen bir kabloya bazı tek aparatlar eklenerek atığı delme amacıyla pimaşı içten kırmadan ve betına fayansa dokunmadan işlemler yapıyoruz.

Sırapınar Su Kaçağı Tespiti

Sırapınar tesisatçı kombi vanasına zarar gelmeyecek çözümler ile petek temizliği yapmaktayız. Kalorifere eklenecek kimyasalın kombiye geçmemesi gerekir ve birkaç vana kapatarak bunu sağlayabiliriz. Peteklerin kaç adet olduğu gibi konular da açık ve kapalı kalacak olanların anlaşılması yeterlidir. Radyatörü veya havlupanın sökülecek kısmından basınçlı su ile birlikte ilave edilecek kimyasalların toplam peteğin yarısına geçmesi sağlanabilir. Dört petekleri bir ev ise hepsine birden aynı anda gönderebiliriz yani peteğin sayısı önemlidir. İçteki sayısız oluşumlar peteği aşırı tıkayan ne varsa makine ile hızlıca çekilecek ve klozetlere aktarılacaktır. Ardından ilk sıcaklıklara baktığınızda artış, özellikle ilk bir iki ay daturalarda düşüş olması muhtemeldir.

Çekmeköy Sırapınar tesisatçı evin tavanını, duvarını ıslatan su boruları nasıl bulunur soruları için su kaçağı tespiti ile tarama fonksiyonları ileri seviyedeki sistemleri kullanmaktayız. Komşunuzun evinde oluşan su sızıntısı için cihaz ile tarama özelliği olan ve ses toplayıcı akustik ses dedektörü gibi teçhizatlar kullanırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55